укр / eng / pol

 


КОЛО АВТОРІВ – "побратим" АВАНСЦЕНИ.

Інформаційний збірник сучасної драматургії «Коло авторів» виданий ДП УААСП (Агентством авторських прав) у співпраці з драматургічним відділом НЦТМ імені Леся Курбаса. У збірнику – біографії та фото наших драматургів і перекладачів, відомих і дебютантів, анотації п’єс- українських та іноземних, дорослих і дитячих, інформація про нові антології та авторські збірки, електронні бібліотеки і конкурси. Збірник розширив формат "Авансцени-1" - у ньому не тільки українські п’єси, а й зарубіжні у перекладах.
Над книгою працювали упорядники, співробітники Центру Курбаса і автори: Ярослав Верещак, Олег Миколайчук-Низовець, Неда Неждана, фахівці УААСП Марина Гуртовенко, Олександра Мурашко, Анастасія Натяжна, редактор Наталія Литвиненко..
До збірки увійшли тексти: О.Вітра, Р.Горака, Т.Іващенко, А.Крима, Ю.Максименко, Н.Симчич, І.Юзюка, А.Багряної, Б.Базилевича, Б.Жолдака, С.Лелюх, В.Нестайка, Н.Паладій, Andy Iva, О.Мурашко-Лещенко, О.Сліпця, Д.Тернового, О.Танюк, Т.Щастіної, О.Кучми, В.Неволова, М.Прокопович, Л.Цукор, В.Гримича, С.Таска, І.Прохорової, Р.Бекташева, Р. де Воса, Е.-Е.Шмітта, Л.Христова, О.Асена, Т.Джюдженоглу, В.Гримича.
2017